http://www.mega-net.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/936546topnowe.jpg http://www.mega-net.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/625434animacja_meganet_02.jpg
  • 0
  • 1

Znajdź nas na Facebooku

Certyfikaty

Newsletter

Chcesz otrzymywać aktualności - Zapisz się do newslettera.

logo_ig

Ankieta - Internet

Skąd łączysz się do naszej sieci internet ?
 
Home > Aktualności > Serwer Counter-Strike 1.6 Oferta Mega.Net. s.c.
Serwer Counter-Strike 1.6 Oferta Mega.Net. s.c.

Jeśli Twój klan potrzebuje stabilnego i profesjonalnego serwera to dobrze trafiłeś. Serwery pracują 24h na dobę. Są dostępne o każdej porze dnia i nocy. Do plików serwera masz dowolny dostęp przez FTP. Minimalny okres kontraktu to jeden miesiąc.


W Mega.NET od ręki możesz wynająć serwer gry Counter-Strike 1.6

W wielu innych serwisach na pewno znajdziesz podobne zapewnienia o profesjonalizmie. My definiujemy to słowo i tym samym gwarantujemy Tobie:

* jedne z najniższych pingów w kraju (sprawdź!)
* krótkie trasy pakietów z wszyskich liczących się sieci,
* brak packet lossów,
* mocne, serwerowe maszyny,
* dostęp do plików serwera poprzez FTP,

Własny serwer jest również bezpośrednim czynnikiem wpływającym na wzrost prestiżu Twojego klanu.

Jak pewnie zdajecie sobie sprawę, łącze na którym stoi serwer to jego najważniejszy element. Serwerów z lagami, pingami >80 ms, a nawet packet lossem (tracone pakiety) jest na pęczki, jednak Twój klan potrzebuje profesjonalnego łącza.

Co to znaczy profesjonalne łącze?

Na pewno spotkałeś się z wieloma firmami reklamującymi swoje łącza jako 'najlepsze', 'profesjonalne' itd. itp., często jednak zdarza się, że firmy te (lub ich operatorzy) stosują tzw. overbooking, czyli maksymalne wciskanie klientów na jedno pasmo. Wszystko jest dobrze, jeżeli większość z nich z tego łącza nie korzysta w jednej chwili. Co jednak się dzieje np. wieczorami, kiedy wszyscy chcą z tego pasma skorzystać jednocześnie?
Wysokie pingi, lagi, packet lossy - to wszystko jest spowodowane 'zatykaniem' się pasma!

Łącza Mega.NET działają na zupełnie innej zasadzie - żadnego overbookingu.


Co to daje? Po prostu - warunki do gry są u nas zawsze takie same i są zdeterminowane jedynie jakością łącz graczy. Jednym słowem - gwarantujemy, że nawet jeżeli wszyscy nasi klienci zaczną grać w jednej sekundzie - warunki będą takie same - żyleta...

A niby dlaczego mam kupić serwer u was? Widziałem to samo w Biedronce! I to taniej!

Na szeroko reklamowanych, komercyjnych stronach reklamujących sprzedaż serwerów w regulaminach, małym druczkiem piszę się o takich rzeczach jak:

Kod:
brak możliwości zdjęcia hasła z serwera;


U nas, wręcz przeciwnie. Możesz dowolnie zmieniać, zdejmować hasło ze swojego serwera. Jak ci się żywnie podoba.

Kod:
hasło wejścia na serwer nie może występować w jego nazwie.


U nas jak najbardziej. Twój serwer może sie nazywać „I love Giertych!” a hasło do może brzmieć „giertych”.

Kod:
nie można rozpowszechniać (upubliczniać) hasła do serwera prywatnego na stronach internetowych;Teraz widać jak na dłoni że ktoś nie chce żeby na Twój serwer wchodziło dużo osób. Niektóre firmy chcą ograniczyć rozpowszechnianie serwera do GG lub rozmów prywatnych. Dlaczego to robią? Jest to spowodowane wspomnianym wcześniej overbookingiem. Nie chcą aby Twój serwer był cały czas pełny. Wciskają kilkanaście serwerów (licząc na to że będą stały puste) w miejsca gdzie my nie wcisnęlibyśmy nawet trzech w obawie przed chociażby minimalnym obniżeniem się jakości usługi.

Serwer gry Counter-Strike 1.6


Więcej informacji oraz cennik znajdziecie na 4game.pl

Uwaga !!!

Dla wszystkich użytkowników naszych sieci obowiązuje rabat w wysokości 50% ceny wyliczonej z tej oferty. Wystarczy w zamówieniu podać swój adres IP w sieci Mega.NET