http://www.mega-net.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/936546topnowe.jpg http://www.mega-net.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/625434animacja_meganet_02.jpg
  • 0
  • 1

Znajdź nas na Facebooku

Certyfikaty

Newsletter

Chcesz otrzymywać aktualności - Zapisz się do newslettera.

logo_ig

Ankieta - Internet

Skąd łączysz się do naszej sieci internet ?
 
Home > Aktualności > Czy wiesz jak Twoje dziecko spędza czas w internecie?
Czy wiesz jak Twoje dziecko spędza czas w internecie?
Bezpiecznie w sieci
Czy wiesz jak Twoje dziecko spędza czas w Internecie? Czy wiesz na jakie niebezpieczeństwa jest narażone?
W dzisiejszych czasach coraz więcej uwagi poświęcamy bezpieczeństwu - staramy się chronić siebie oraz swoich najbliższych - wykupujemy polisy ubezpieczeniowe, instalujemy alarmy, a wszystko po to, by czuć się bezpiecznie.
A co z ochrona w wirtualnym świecie?
Nieświadomi zagrożeń wynikających z nieograniczonego dostępu do Internetu narażamy nasze dzieci na ryzyko zetknięcia się z treścią, przed którą tak bardzo staramy się je chronić.

Internet pod kontrolą - w standardzie
A gdyby tak można było zapomnieć o "niechcianej poczcie'', wirusach, programach szpiegujących oraz niepożądanych treściach i to bez konieczności jakiejkolwiek instalacji i ciągłej aktualizacji oprogramowania na Twoim komputerze, telefonie, tablecie - móc po prostu cieszyć się z możliwości jakie daje Internet?
Stało się to możliwe dzięki usłudze SurfSafe, którą zapewni Ci Twój dostawca Internetu.
Wspólnie możemy zadbać o poprawę bezpieczeństwa użytkowników Internetu blokując zagrożenia zanim dotrą do Twojego domu. Wirusy oraz określona przez Ciebie niepożądaną zawartość, taką jak np. pornografia, przemoc, narkotyki czy portale społecznościowe zostanie zablokowana już na styku sieci.  
Lepiej być świadomym...
W dzisiejszych czasach umiejętności obsługi komputera posiadane przez najmłodszych niejednokrotnie przewyższają te posiadane przez rodziców. Dzieci i młodzież doskonale radzi sobie z odszukiwaniem interesujących ich informacji w Sieci jak również z zacieraniem śladów swojej aktywności.
Dlatego też powstał SurfSafe - narzędzie pozwalające na monitorowanie aktywności dzieci i młodzieży w sposób niezauważalny i całkowicie niezależny od wykorzystywanego oprogramowania i sprzętu.
Dzięki SurfSafe w każdej chwili możesz uzyskać dostęp do historii aktywności twojego dziecka wykorzystując zaawansowane narzędzia raportujące.  SurfSafe to również mechanizmy ochrony przed wirusami oraz złośliwym oprogramowaniem.
.
Ile wydał/wydała byś za usługę SurfSafe ?
 
.
Jakie to proste...
MegaNET s.c. Internetu wraz z SurfSafe zadba o poprawę Twojego bezpieczeństwa oraz Twoich najbliższych, a dzięki wygodnym raportom przesyłanym milowo poświęcisz kilka minut, aby dowiedzieć się czym zajmowało się Twoje dziecko w sieci przez cały dzień.

1) Ochrona antyspamowa realizowana jest wyłącznie przy korzystaniu z poczty internetowej z wykorzystaniem oprogramowania do jej obsługi. Nie obejmuje ona przeglądania poczty z wykorzystaniem przeglądarki internetowej.