http://www.mega-net.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/936546topnowe.jpg http://www.mega-net.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/625434animacja_meganet_02.jpg
  • 0
  • 1

Znajdź nas na Facebooku

Certyfikaty

Newsletter

Chcesz otrzymywać aktualności - Zapisz się do newslettera.

logo_ig

Ankieta - Internet

Skąd łączysz się do naszej sieci internet ?
 
Home > Aktualności > Faktury nie będą wysyłane pocztą
Faktury nie będą wysyłane pocztą

W dniu 17 grudnia 2010 r. Minister Finansów wydał rozporządzenie w sprawie przesyłania faktur w formie elektronicznej umożliwiające między innymi wystawiania i przesyłania faktur w dowolnym formacie elektronicznym ( PDF, doc. i inne, udostępniane na serwerze wystawcy, jak również np. przesyłane mailem).

W związku z tym Firma MegaNET s.c. udostępniła Państwu możliwość pobrania faktur za dostęp do sieci w formacie PDF w Panelu Klienta.
Wszystkie faktury będą się pojawiać w momencie ich wystawienia w Panelu Klienta i zawsze będą mogli Państwo je pobrać i wydrukować samodzielnie.

Wiedząc iż wielu naszych klientów woli regulować należności za dostęp do sieci za pośrednictwem poczty przesyłamy druki przelewów za cały rok 2011.

Dodatkowo od 1 lutego 2011 nie będzie dostępna możliwość zmiany taryf dla klientów mających wybrany sposób dostarczania faktur pocztą tradycyjną.
Aby otrzymać fakturę poprzez e-mail lub zmienić taryfę prosimy zaznaczyć odpowiednią opcję w Panelu Klienta w menu Ustawienia/Faktury wpisując swój adres e-mail.