http://www.mega-net.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/936546topnowe.jpg http://www.mega-net.pl/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/625434animacja_meganet_02.jpg
  • 0
  • 1

Znajdź nas na Facebooku

Certyfikaty

Newsletter

Chcesz otrzymywać aktualności - Zapisz się do newslettera.

logo_ig

Ankieta - Internet

Skąd łączysz się do naszej sieci internet ?
 
Home > Aktualności > MegaNET jest częścią ogólnopolskiej organizacji iNET group.
MegaNET jest częścią ogólnopolskiej organizacji iNET group.

Z radością informujemy naszych klientów że firma  MegaNET s.c. jest częścią ogólnopolskiej organizacji iNET group. iNET group to organizacja skupiająca firmy z sektora ISP (Internet Service Provider – Dostawcy Usług Internetowych). Począwszy od 1 stycznia 2007 skutecznie zwiększamy swój zasięg. Początkowo usługi naszych firm członkowskich dostępne były na terenie województwa śląskiego.

 

Imagelogo_ig

 

Silny rozwój marki iNET group umożliwił nam obecność we wszystkich województwach, dzięki czemu w chwili obecnej świadczymy usługi na terenie całego kraju.


Logo iNET group symbolizuje łączenie sił. Każdy element (firma członkowska) jest inny, ale pomimo tego tworzą jedną, wspólną, silną markę - zapewniając swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Nie bez znaczenia jest wzajemne wsparcie firm członkowskich – stale wymieniających się doświadczeniami i wiedzą. Wybierając dostawcę usług internetowych należącego do iNET group masz pewność, iż firma działająca w ramach grupy zapewni Ci usługę na najwyższym poziomie. Co wyróżnia firmy zrzeszone w iNET group:

  • Usługi na najwyższym poziomie. Zrzeszone firmy posiadają łącza symetryczne, dobrze rozplanowany podział łącz, a sieć kablowa lub radiowa oparta jest o wydajny szkielet.
  • Wykwalifikowane ekipy monterskie i serwisowe, szybko i sprawnie reagujące na zgłoszenia klienta. Podłączenia nowych klientów wykonywane są w ciągu kilku dni od zgłoszenia.
  • Legalność działania. Wszystkie firmy są zgłoszone w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej, wystawiają faktury VAT.
  • Stabilna pozycja na rynku teleinformatycznym - firmy działają już kilka lat.
  • Stałe inwestycje w infrastrukturę i szkolenia, by zapewnić usługi na najwyższym poziomie.
  • Reprezentują polski kapitał, zatrudniają polskich pracowników wspierając tym samym społeczności lokalne.
  • Wspomaganie lokalnych społeczności udostępniając usługi placówkom oświatowym po bardzo preferencyjnych cenach.


Więcej informacji na www.inetgroup.eu